Vážený zákazníku, 

Stejně jako téměř vše v životě, i naše produkty potřebují správné zacházení, aby vydržely co nejdéle. Žádáme vás, abyste dodržovali následující pokyny pro údržbu ložního prádla.

Najdete je také na samotném obalu, který je důležitou součástí našich produktů.

 

 1. Před praním produkt důkladně zkontrolujte, zda na něm nejsou nějaké vady, protože po vyprání nebo použití produktu na ně nebudeme moct brát zřetel. Pokud zjistíte nějaké vady, nemějte obavy. Snažíme se každou stížnost vyřešit kladně. Postupujte podle pokynů uvedených v reklamačním formuláři, který je součástí balení, nebo nás kontaktujte na adrese info@dreamwithus.eu

   

 2. Před prvním použitím ložní prádlo důkladně vyperte. Doporučuje se praní za studena do 40 stupňů (v závislosti na ložním prádle, přesné informace jsou uvedeny na obalu). Při výrobě našeho ložního prádla používáme nejkvalitnější techniky digitálního tisku, ale některé ložní prádlo může při praní na vyšší teplotu změnit barvu. Základem je neprat jej na příliš vysokou teplotu.

   

 3. Doporučuje se sušení na vzduchu, protože některé sušičky mohou příliš intenzivním sušením poškodit tkaninu ložního prádla. Pokud se chystáte sušit ložní prádlo v bubnové sušičce, zvolte program pro jemné tkaniny. Nesprávné sušení může způsobit smrštění tkaniny nebo dokonce poškození samotné tkaniny.

   

 4. Ložní prádlo se nemusí žehlit, a u některých modelů je zakázáno. Pokud se jej přesto rozhodnete žehlit, doporučujeme vám, abyste žehličku neumísťovali přímo na tkaninu ložního prádla, ale abyste ji chránili další textilní vrstvou. Správná údržba našich produktů je klíčem k trvanlivosti, kvalitě a bezpečnému používání.

   

  Máte-li jakékoli dotazy týkající se pokynů k údržbě, kontaktujte nás na adrese info@dreamwithus.eu a my vám rádi pomůžeme.

   

   

Úspěšně jste se přihlásili k odběru!
Tento e-mail byl zaregistrován