Jsme odpovědnou společností a v obchodních záležitostech jednáme vždy uctivě, velkoryse a pokorně, jsme pozitivní, nadšení a odhodlaní.

JSME TÝM DREAMWITHUS

Ve většině případů vynikáme pozitivními charakterovými rysy, uvědomujeme si ale i své nedostatky, a proto na denní bázi zlepšujeme procesy naší práce i proces zpracování objednávek. Obzvláště se zaměřujeme na zlepšení našich komunikačních dovedností, které jsou pro úspěšný vztah mezi společností a našimi cennými zákazníky tak důležité.

NÁŠ PŘÍSTUP

Zastáváme inovativní přístup, rádi se učíme novým věcem a vřelost je pro nás vždy na prvním místě. Každý z nás je něčí dcera, syn, matka, otec, bratr, sestra, kamarád nebo přítel. Pro vás jsme tady jako první a jediný kontakt se značkou Dreamwithus. Jsme nesmírně vděční za tuto příležitost.

NÁŠ TÝM DREAMWITHUS

Jsme velmi vděční, že máme příležitost představit se vám svým jedinečným způsobem, který je stejně neobyčejný jako je značka Dreamwithus.

DENIS

Generální ředitel, ředitel – Podnikatel, nadšený milovník technologií. V průběhu posledních 12 let ve mě vyvolávalo nadšení vše, co se týkalo e-commerce a digitálního marketingu. Především mě baví analýzy, strategické plánování a digitalizace procesů. Svůj volný čas trávím s rodinou, hraji basketbal a v poslední době mě nadchly létající drony.

EMILY

Provozní ředitelka, náměstkyně ředitele – Svou práci nevnímám jen jako práci, ale spíše jako způsob života. Ráda vymýšlím příběhy pro udržení dobré nálady a vždy se snažím hledět vpřed, ještě o kousek dál za stanovený cíl, protože to pro mě představuje výzvu ve všech oblastech. Z obchodního hlediska jsem zastánkyní dobré organizace, optimalizace a networkingu. Ve svém volném čase ráda cestuji a užívám si života naplno.

ANŽE

Investiční ředitel – Již více než 13 let pomáhám startupům v různých oblastech. Podnikatelský svět je mou vášní, stejně jako basketbal. Nejraději trávím čas s rodinou a věřím, že důvěra je klíčem k úspěchu ve všech oblastech

DAVID

VEDOUCÍ AGENTURNÍHO MARKETINGU – Rád si přečtu dobrou knihu, trávím čas s rodinou a podnikám věci, které mi v těle rozproudí adrenalin.

JELENA

VEDOUCÍ KANCELÁŘE – „Dobrá organizace je půl cesty k úspěchu.“ Jsem ranní ptáče. Organizovaná, vytrvalá, zvídavá, neskutečně šťastná a vděčná za všechno, co mi život denně přináší – nové výzvy, zkušenosti a úžasné lidi. Vždy mluvím na rovinu, proto si opravdu vážím upřímnosti, lidí s dobrým smyslem pro humor i všech, kteří jsou plní znalostí a vědomostí. Vždy volím smích, lásku, solidaritu, pohodu a spolupráci. Miluji cestování po celém světě a užívám si svou životní cestu, která je největším darem.

NIKA

VEDOUCÍ MARKETINGU – Vše se děje z nějakého důvodu. To je moje životní motto. A také jsem z nějakého důvodu skončila v tom nejúžasnějším týmu. Vnímám se jako pozitivní, usměvavou, energickou osobu, plnou nápadů a ráda vidím, když jsou věci organizované a pod kontrolou.😄 Zbožňuji skvělé a pozitivní lidi, dobré jídlo, pití a setkávání s přáteli. Inspirují mě lidé, kteří začínali od nuly a dosáhli velkých úspěchů, a také výzvy, díky nimž se stáváme lepší verzí sebe sama, objevujeme nové schopnosti a dovednosti a prohlubujeme své znalosti a zkušenosti.

URŠKA

SPECIALISTKA DIGITÁLNÍHO MARKETINGU – „Investice do znalostí se vyplatí.“ To je mé motto, a to nejen v podnikání, ale i v životě obecně. Miluji svou práci, kterou nevnímám jen jako práci, ale jako součást života. Užívám si práci v našem týmu, protože mám SVOBODU ve své oblasti práce, ostatní si váží mého názoru a zajímají se o mé návrhy. Je skvělé, když jsou druzí ochotni naslouchat. Miluji život a všechny jeho aspekty. U lidí oceňuji zejména upřímnost, a to i tu nejryzejší a nejotevřenější. Inspirují mě úspěšní a laskaví lidé, kteří jsou ochotni podpořit mě pro dosažení nejlepších výsledků.😊

LUCIJA

SPECIALISTKA DIGITÁLNÍHO MARKETINGU – Komunikativní, hlasitá a vždy usměvavá. Miluji život, tanec a lidi s pozitivní energií. Miluji výzvy a cestování do neznáma, ale španělštinu, slunečné dny a dobrou hudbu miluji ještě více.🌎🌞

KARLO

SPECIALISTA DIGITÁLNÍHO MARKETINGU – Rád si přečtu dobrou knihu u šálku kávy, trávím čas v přírodě, zejména v horách, čerpám energii a čistím si hlavu prostřednictvím meditace, provozuji sporty, které občas představují riziko zranění a hledám rovnováhu mezi plánováním budoucnosti a žitím v přítomnosti.

DIJANA

CONTENT CREATOR

ADRIJAN

SPECIALISTA DIGITÁLNÍHO MARKETINGU

KAJA

REDAKTORKA – Protože pocházím z umělecké rodiny, zdědila jsem umělecké sklony. Proto se ve svém volném čase zabývám počítačovou grafikou a ručním malováním mandal a prvků pramenících z buddhismu, hinduismu a podobných kultur. Vždy jsem ráda objevovala nové věci a otevírala nové dveře, ráda naslouchám novým přednáškám, učím se novým věcem a rozšiřuji si obzory. Když mi to čas dovolí, moc ráda cestuji. Volím destinace, které nejsou tak populární a jejichž objevování je vždy zajímavé a plné nových zážitků.

MONIKA

REDAKTORKA – Jsem online redaktorkou pro Dreamwithus. Ráda řeším každodenní výzvy, které moje zaměstnání přináší. Těším se na nová dobrodružství a příběhy, které budeme psát s tím nejlepším týmem na světě. Ve svém volném čase ráda čtu, chodím běhat a trávím čas s rodinou. Jsem pozitivní, usměvavá a dokáži ocenit dobrý humor. Miluji dobré jídlo a skvělé lidi.

ANDREJA

REDAKTORKA – Jsem maminka tříleté slečny. Ráda peču (a ještě raději jím), když se najde nějaký ten volný čas.😄 Od přírody jsem šťastnou a pozitivní osobou, s nelaskavými lidmi však nemám trpělivost. Jsem velkou milovnicí zvířat, zejména psů.🐕

NINA

REDAKTORKA – 14letý bígl jménem Joža vyžaduje veškerou mou pozornost. Ráda podnikám výlety do hor, jezdím na kole nebo trávím čas s přáteli.

BIANCA

REDAKTORKA – Zbožňuji trávení volného času v lese mezi stromy, ale i doma mezi kočičími tlapkami a 60 pokojovými rostlinami. Miluji návštěvy muzeí a pozorování umění. Doma nejraději vyšívám. Velmi oceňuji laskavost, respekt a lidskou upřímnost.

TADEJA

COPYWRITERKA – Oblastí mého zájmu je psychologie, tento obor jsem také vystudovala a získala titul z biologické psychologie. V současné době pracuji jako copywriterka a vytvářím webový obsah. Doma se seznamuji se zahradnictvím a čas od času ráda ochutnám dobrou kuchyni. Každý den se snažím vyrazit do přírody. Hodně to pro mě znamená a dodává mi to pocit uklidnění. Baví mě objevovat nová místa se svou rodinou, čemuž se věnujeme během našich volných víkendů.

PETRA

SPRÁVKYNĚ SKLADU – Kvůli svému zájmu o umění a design jsem vystudovala módní návrhářství. Velmi ráda cestuji, ale protože to momentálně není možné, tak se snažím být kreativní i v mnoha dalších oblastech. Miluji tvoření a stále více se zajímám o digitální marketing. Těší mě, že se v této oblasti mohu stále více zdokonalovat, hlavně na našich pátečních workshopech.
600x600 px

TOMAŽ

OBCHODNÍ VÝVOJÁŘ – Jako otec třech dětí s celodenním vytížením v práci nemám moc volného času. Když už se nějaký čas najde, věnuji se své největší vášni – motokrosu, velmi rád jezdím, a kromě toho také vedu svůj vlastní tým, se kterým vystupujeme ve Slovinsku i v zahraničí. Kromě sportu, který mě provází celým životem, se hodně vzdělávám a rád se o své znalosti podělím i s ostatními.

MARIO

SKLADOVATEL ZAMĚSTNANEC

SAŠO

SKLADOVATEL ZAMĚSTNANEC

DEJAN

SKLADOVATEL ZAMĚSTNANEC
Úspěšně jste se přihlásili k odběru!
Tento e-mail byl zaregistrován